Logo Jastrzębia

menu

Licznik odwiedzin

W tym miesiącu: 9609
W sumie: 25165

News

News zdjęcie id 499

Rozstrzygnięcie konkursu „Nasze Gospodarstwo Rolne”

05.10.2020

Gminna Komisja Spisowa oceniła prace plastyczne i prezentacje multimedialne wykonane przez uczniów ze szkół z terenu gminy Jastrzębia w konkursie pn. „Nasze Gospodarstwo Rolne”, którego tematem był Powszechny Spis Rolny 2020 i promocja polskiego rolnictwa. Rywalizacja odbywała się w dwóch kategoriach wiekowych: klasy I-IV oraz V-VIII. W konkursie wzięło udział 40 uczniów.  Wpłynęło 30 prac plastycznych oraz 10 prezentacji multimedialnych. Nagrody w konkursie w postaci gadżetów PSR 2020 zostały ufundowane przez Urząd Statystyczny w Warszawie.

Nagrodzeni w konkursie :

 I grupa wiekowa (klasa I-VI)

1. Zofia Wieczorek – Klasa I - Szkoła Podstawowa w Woli Goryńskiej

2. Jagoda Siczek – klasa III a - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Jastrzębi

3.  Natalia Krawczyk – klasa III - Szkoła Podstawowa w Bartodziejach

 

II grupa wiekowa (klasa V-VIII)

1. Julia Badowicz- klasa 5 - Szkoła Podstawowa w Woli Goryńskiej

2. Zofia kosakowska – klasa 6 - Szkoła Podstawowa w Woli Goryńskiej

3. Krzysztof Kowalski – klasa- Szkoła Podstawowa w Woli Goryńskiej

 

Lista osób wyróżnionych:

Szkoła Podstawowa w Mąkosach Starych:

1. Grzegrz Kowalski - klasa IV

2. Antoni Kwaśniewski - klasa IV

3. Nikodem Jabłoński - klasa IV

4. Michał Kwaśniewski - klasa III

5. Arleta Dzięciołowska - klasa V

 

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Jastrzębi

1. Antoni Korupczyński - klasa VI

2. Jan Grzywacz - klasa V

3. Daria Pierzchalska - klasa VII

4. Dominika Janus - klasa IV

5. Agata Pierzchalska - klasa IVa

 

Szkoła Podstawowa w Woli Goryńskiej

1. Jakub Kobusiński - Klasa III

2. Piotr Badowicz - Klasa IV

3. Krzysztof Bednarek - klasa III

4. Lenka Wójcik- klasa II

5. Maja Solarska - klasa II

6. Julia Wojtyniak - klasa II

7. Adam Badowicz - klasa III

8. Krzysztof Wojtyniak - Klasa III

9. Bartłomiej Bieniek - klasa IV

10. Bartlomiej Wojtyniak - klasa IV

11. Anna Traczyk - klasa IV

12. Kinga Panfil - klasa IV

13. Natalia Sajewska - klasa I

14. Hubert Sochaj - klasa I

15. Karol Sochaj - klasa I

16. Jan Durak - klasa I

17. Oskar Popiel - klasa III

18. Izabela Solarska - klasa VIII

19. Jakub Panfil - klasa VIII

20. Maciej Rybicki - klasa VIII

 

Niepubliczna szkoła Podstawowa w Owadowie

1. Maja Tomaszewska - klasa II

2. Jakub Grabkowski - klasa IV

3. Błażej Maciaszek - klasa III

4. Martyna Sowa - klasa III

 

Wójt gminy zaprasza

Wojciech Ćwierz
wojt@jastrzebia.pl


Godziny przyjęć interesantów:
pon. 09:00 - 16:00

Jastrzębia 110
26-631 Jastrzębia
tel. 48 384-05-05, urzad@jastrzebia.pl


Godziny urzędowania:

pon. 8:00 - 16:00
wt-pt. 7:00 - 15:00

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

wrzesień 2020
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.