Logo Jastrzębia

Referaty i samodzielne stanowiska

REFERAT INFRASTRUKTURY

Przemysław Kępas - Kierownik referatu
tel.: 48 / 384 05 11; pok. nr 11
e-mail: przemysław.kepas@jastrzebia.pl

 

Łukasz Romaniuk

Podinspektor ds. obiektów i urządzeń komunalnych

tel.: 48 / 384 05 11; pok. nr 11
e-mail: lukasz.romaniuk@jastrzebia.pl 

 

Eugeniusz Machniak

Inspektor ds. dróg, gospodarki gruntami i ochrony zwierząt

tel.: 48 / 538 439 515; pok. nr 10
e-mail: eugeniusz.machniak@jastrzebia.pl

 

 

Konrad Borowski

Podinspektor ds. ochrony środowiska, gospodarki wodnej i ściekowej, gospodarka gruntowa

tel.: 48 / 538 439 515; pok. nr 10
e-mail: konrad.borowski@jastrzebia.pl 

 

Urszula Wajner

Inspektor ds. zagospodarowania przestrzennego

tel.: 48 / 384 05 05; pok. nr 9
e-mail: urszula.wajner@jastrzebia.pl

 

REFERAT FINANSOWY

 

Renata Pożyczka – Kierownik referatu, Skarbnik

tel.; 48/ 882 490 310; pok. nr. 13

e-mail: skarbnik@jastrzebia.pl

 

Magdalena Świniarska

Inspektor ds. gospodarki finansowej budżetu

tel. 48/ 882 489 155; pok. nr. 12

e-mail: magdalena.swiniarska@jastrzebia.pl

 

Irena Siara

Inspektor ds. płac i opłat lokalnych

tel. 48/ 882 489 155; pok. nr. 12

e-mail: irena.siara@jastrzebia.pl

 

Małgorzata Wojcieszak – Piwnicka

Inspektor ds. finansów i rozliczeń jednostek budżetowych

tel: 48/ 882 489 645; pok. nr. 15

e-mail: malgorzata.wojcieszak@jastrzebia.pl

 

Halina Machnio

Inspektor ds. finansów i rozliczeń jednostek budżetowych

tel: 48/ 882 489 645; pok. nr. 15

e-mail: halina.machnio@jastrzebia.pl

 

Beata Kosowska

Podinspektor ds. ewidencji środków trwałych i stypendiów

tel: 48/ 882 487 369; pok. nr. 16

e-mail: beata.kosowska@jastrzebia.pl

 

Krystyna Głuchowska

Inspektor ds. wymiaru podatku

tel: 48/ 882 487 369; pok. nr. 16

e-mail: krystyna.głuchowska@jastrzebia.pl

 

Joanna Mąkosa

Podinspektor ds. księgowości podatkowej, opłat i windykacji należności

tel: 48/ 882 489 148; pok. nr. 2

e-mail: joanna.makosa@jastrzebia.pl

 

Karolina Kustra

Inspektor ds. opłat, windykacji należności i kadr

tel: 48/ 882 489 148, pok. nr. 2

e-mail: karolina.kustra@jastrzebia.pl

 

SAMODZIELNE STANOWISKA

 

Małgorzata Chasikowska

Inspektor ds. kancelaryjnych i archiwum państwowego

tel.: 48 / 384 05 05; pok. nr. 8
e-mail: sekretariat@jastrzebia.pl

 

Michał Fundowicz - Zastępca kierownika USC

ewidencja ludności, dowody osobiste

tel. 48/ 384 05 09, pok. nr. 6

e-mail: usc@jastrzebia.pl

 

Agnieszka Grzywacz

Podinspektor ds. obronnych, obrony cywilnej, zarządzania kryzysowego i bezpieczeństwa ochrony danych osobowych

tel. 48/ 538 439 513, pok. nr. 14

e-mail: kryzys@jastrzebia.pl, rodo@jastrzebia.pl

 

Małgorzata Kamińska

Podinspektor ds. rady gminy, działalności gospodarczej, kultury fizycznej i zdrowia

tel: 48/ 538 439 512, pok. 9

e-mail: malgorzata.kaminska@jastrzebia.pl

 

Lidia Zawodnik

Inspektor ds. funduszy unijnych i promocji gminy

tel: 48/ / 538 439 512, pok. 9

e-mail: lidia.zawodnik@jastrzebia.pl

 

Wójt gminy zaprasza

Wojciech Ćwierz
wojt@jastrzebia.pl


Godziny przyjęć interesantów:
pon. 09:00 - 16:00

Jastrzębia 110
26-631 Jastrzębia
tel. 48 384-05-05, urzad@jastrzebia.pl


Godziny urzędowania:

pon. 8:00 - 16:00
wt-pt. 7:00 - 15:00

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

październik 2019
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.