21 lutego 2019. imieniny: Eleonora, Feliks, Kiejstut
Czcionka:   A+ A- 
kontrast
bip
FLASH_IMAGEFLASH_IMAGEFLASH_IMAGE
Gmina Jastrzębia
(wiecej)
Odnawialne ¬ródła Energii na terenie Gminy Jastrzębia
(wiecej)
INFORMACJA O OBOWIˇZKU PRZYŁˇCZENIA NIERUCHOMO¦CI DO ISTNIEJˇCEJ GMINNEJ SIECI KANALIZACJI SANITARNEJ NA TERENIE GMINY JASTRZĘBIA
(wiecej)

IMG
Rzeka Radomka

Witamy w Oficjalnym Serwisie Internetowym Gminy Jastrzębia

2015-01-19

Znajd± tu Państwo informacje o jej historii, zabytkach i dniu dzisiejszym, a także niezbędne dane o instytucjach publicznych, które mog± być Państwu pomocne. Na stronie dokumenty znajd± się wszystkie wzory dokumentów niezbędnych do załatwiania spraw w naszym urzędzie. Wszystkim, którzy chc± podj±ć u nas działalno¶ć gospodarcz± mamy do zaoferowania szerokie możliwo¶ci inwestycyjne a przede wszystkim życzliwo¶ć władz samorz±dowych oraz go¶cinno¶ć mieszkańców.

IMG

VIII Sesja Rady Gminy Jastrzębia dn. 21.02.2019 r.

2019-02-19

  ...więcej
IMG

Udany turniej siatkarski w Jastrzębi

2019-02-17

Zwycięzc± Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Wójta i Rady Gminy Jastrzębia rozegranym w dniu 17 lutego 2019 roku w hali sportowej przy Publicznym Gimnazjum w Jastrzębi została drużyna z Lewaszówki. Na podium znalazły się M±kosy Stare (II) i Bartodzieje (III), kolejne miejsca: Jastrzębia (IV), D±browa Jastrzębska (V), zespół Gimnazjum (VI) i Kozłów (VII). Turniej był bardzo udan± imprez±, która z pewno¶ci± będzie impulsem do rozwoju siatkówki w naszej gminie. W tym roku będ± kolejne turnieje, a być może powstanie sekcja tej dyscypliny.

  ...więcej
IMG

Przerwa w dostawie wody

2019-02-15

Urz±d Gminy w Jastrzębi informuje, iż dnia 19.02.2019 r. (wtorek) w godzinach od 9:00 do 14:00 nast±pi przerwa w dostawie wody w miejscowo¶ci Owadów (od numeru 51 do 68). Powyższe spowodowane jest przebudow± sieci wodoci±gowej na ww. odcinku.

  ...więcej
IMG

Internet ułatwia życie. Gmina Jastrzębia zaprasza na bezpłatne szkolenia komputerowe! Już niedługo zaczynamy…

2019-02-15

Zapraszamy do udziału w bezpłatnych szkoleniach komputerowych, które będ± organizowane w placówkach o¶wiatowych na terenie Gminy Jastrzębia w okresie luty 2019 – czerwiec 2019 r.

  ...więcej
IMG

Puchar seniorów dla zespołu M±kosy Nowe/Goryń

2019-02-11

Zwycięzc± Gminnego Turnieju Piłki Halowej o Puchar Wójta i Rady Gminy Jastrzębia w kategorii seniorów został zespół M±kosy Nowe/Goryń. Drugie miejsce zajęła D±browa Jastrzębska, a trzecie Lewaszówka. Kolejne miejsca: Kozłów, Bartodzieje, Wola Goryńska. Najlepszym piłkarzem turnieju został Andrzej Badowicz, a bramkarzem Rafał Nowakowski (M±kosy Nowe/Goryń). Królowie strzelców (ex aequo): Adrian Olczak (Lewaszówka), Mariusz Kwa¶nik (D±browa Jastrzębska) i Andrzej Badowicz (M±kosy Nowe/Goryń).

  ...więcej
IMG

Wszystko co dobre szybko się kończy…

2019-02-10

„Ferie na wesoło” też już za nami. Zajęcia w samorz±dowym przedszkolu w Jastrzębi prowadzone były w drugim tygodniu ferii. Poza zabawami plastycznymi i muzyczno-ruchowymi, było też co¶ dla ducha. Dzieci mogły obejrzeć przedstawienie teatralne pt.: ” A na scenie sobie hopsa słynna grupa Pana dropsa” w wykonaniu członków Stowarzyszenia „Go¶ciniec”, które dostarczyło im spor± porcję rado¶ci i zabawy. Podczas zabaw badawczych w kolejnym dniu wcielały się w rolę małych naukowców, próbuj±c przeprowadzać proste eksperymenty naukowe. Wszystko oczywi¶cie pod okiem nauczycieli. Po skończonych zajęciach dzieci zabrały ze sob± zadowolenie ze wspólnej zabawy i u¶miech, a także drobne upominki.

  ...więcej
IMG

Zwrot podatku akcyzowego

2019-02-04

Wójt Gminy Jastrzębia informuje, iż po nowelizacji ustawy o zwrocie podatku akcyzowego zostały wprowadzone zmiany dla osób ubiegaj±cych się o ww. zwrot. Każdy rolnik, który chce odzyskać czę¶ć pieniędzy wydanych na zakup oleju napędowego używanego do produkcji rolnej powinien zbierać faktury VAT

  ...więcej
IMG

Puchar Wójta i Rady Gminy Jastrzębia dla piłkarzy z Kozłowa

2019-02-03

W finale tegorocznego Turnieju Halowej Piłki Nożnej o Puchar Wójta i Rady Gminy Jastrzębia w kategorii juniorów zwyciężyła drużyna z Kozłowa, pokonuj±c w finale 2:1 piłkarzy z Gorynia. W meczu o trzecie miejsce Brody pokonały 3:0 M±kosy Stare. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Jakub Grzywacz (Brody), a najwięcej bramek (po 5) zdobyli: Filip Staniszewski (Kozłów), Mateusz Mazur (Brody) i Damian Patynowski (M±kosy Stare). W turnieju rozegranym w dniu 2 lutego w hali sportowej przy Publicznym Gimnazjum w Jastrzębi wzięło udział 8 drużyn: Kozłów, Goryń, Brody, M±kosy Stare, D±browa Jastrzębska, Jastrzębia, D±browa Kozłowska i Kolonia Lesiów.

  ...więcej
IMG

„W Krainie Królowej Lodu” – bal przedszkolaków

2019-02-03

Karnawał to czas, w którym organizowane s± huczne zabawy i bale. W Samorz±dowym Przedszkolu w Jastrzębi również odbył się taki bal karnawałowy pod hasłem „W Krainie Królowej Lodu”, na którym bawiły się dzieci ze wszystkich grup przedszkolnych. W¶ród uczestników balu można było spotkać: rycerzy, księżniczki, Batmana, strażaka, biedronkę, żołnierza, piłkarza, smoka i wiele innych postaci bajkowych.

  ...więcej
Pokazano 1 - 10 z 904
Następne >>

URZĄD GMINY JASTRZĘBIA

Jastrzębia 110, 26-631 Jastrzębia
tel. 48 384-05-05
fax: 48 484-05-04
urzad@jastrzebia.pl

GODZINY URZĘDOWANIA

poniedziałek               8:00 - 16:00
wtorek-pi±tek              7:00 - 15:00

Rachunek bankowy:

Poludniowo-Mazowiecki BS w Jedlinsku
40 9132 0001 0000 3768 2000 0010